DALIŞ & SCUBA DIVING

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

1500.00
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • BATIKŞEHİR

Türkiye’nin en önemli dalış merkezi olan Kaş ta deneyimli ekip ve eğitmenlerimizle Dalış sporunu merak eden ya da hali hazırda dalgıç olan tüm misafirlerimize hizmet veriyoruz. Dalış okulumuz Dalgıç misafirlerimize hizmet verdiği gibi, dalış sporunu merak eden , hiç dalış yapmamış ya da dalış yapmış ama sertifika sahibi olmayan misafirlerimize de tüm ilgi ve özenimizle hizmet veriyoruz. Kaş ta 34 dalış noktası bulunmaktadır. Hava koşullarına ve o gün dalışa çıkacak dalgıç misafirlerimizin sertifika düzeyine göre sabah çıkıştan önce dalış yapılacak yer eğitmenlerimiz tarafından belirleniyor. Kaş ta Dalış; deneme dalışı ve advanced dalış (sertifikalı dalgıçlar için dalış) olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Deneme Dalışı: Programımız ilk kez dalış yapacaklar için hazırlanmış bir programdır. Deneme dalışları, dalış eğitmenlerimiz ile birebir yapılmaktadır ve deneme dalışında yüzme bilmeye de gerek yoktur.  Dalış eğitmeninizin her adımda size yardim etmek için hazır olduğunu bilerek rahat olabilirsiniz. Deneme dalışı  5 ila max 7 m derinliğe yapılmaktadır, su altında kalış süresi ortalama 25 dakikadır. sürüyor. Tüm ihtiyacınız olan ekipmanlar bizim tarafımızdan sağlanıyor. Dalışla ilgili her şey deneme dalışıyla başlamaktadır.  Eğer hoşunuza giderse artık dalgıç olmak için karar vermeli ve dalış eğitimlerine katılmak için zaman ayırmalısınız. Kaş ta dalış eğitimi 3 gün sürmektedir.

Advanced Dalış:  Sertifikalı dalgıç misafirlerimizim katılacağı bir programdır. Kaş’ın etrafında 34 dalış noktası bulunmakta, dalış noktası dalgıç sayısına,dalgıçların seviyesine,  hava ve rüzgar koşullarına göre ayarlanmaktadır. Dalış teknemiz Kaş limandan günde 2 seans şeklinde yapılıyor. Sabah saat 09:30 da çıkıp iki farklı dalış noktasına gidiyoruz. Dileyen dalgıçlarımız sabah 2 dalış yapabilirler. Dönüşümüz 13:30 da. Dalış teknemizin İkinci kez çıkışı ise 15:00 da gerçekleşiyor ve tek dalış noktasına giderek 17:00 de tekrar Kaş limana dönüş yapıyor.

Fiyata dahil olanlar: Tüm ekipmanlar, Eğitmen eşliğinde dalış

Fiyata dahil olmayanlar: Sualtı fotograf çekimleri ve teknedeki içecekler

Yanınızda getirmeniz gerekenler:

  • Kamera
  • Sandalet
  • Mayo
  • Havlu
  • Şapka
  • Güneş kremi
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
1 NİSAN - 1 KASIM Ücretsiz 1500.00

İlginizi Çekebilecek Turlar

ÜÇAĞIZ LİMAN ÇIKIŞLI ÖZEL TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KEKOVA Çıkışlı
Özel tekne turunda Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzerken aynı zamanda...
0 TL.00

KEKOVA TEKNE TURU & BOAT TOUR

GÜNÜBİRLİK 09:00-17:30
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU Kekova’yı görmek istiyorum aynı zamanda bol bol...
1500.00
DENİZ KANOSU

KEKOVA DENİZ KANO TURU & KEKOVA KAYAK TOUR

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kekova Batık şehri keşfetmenin ve Akdeniz’in turkuaz sularını, güzelliklerini...
1800.00
SAKLIKENT & JEEP SAFARİ

SAKLIKENT & JEEP SAFARİ

GÜNÜBİRLİK 09:00 - 18:00
KAŞ Çıkışlı
Eskiden Işık ülkesi olarak bilinen bu coğrafyanın tam kalbinde...
1500.00